• Bendra informacija

  Ši privatumo politika nustato, kaip ir kodėl UAB „Amaja“ (toliau – Duomenų valdytojas) tvarko informaciją apie Jus, surinktą ĀUROS priklausančioje internetinėje svetainėje www.amaja.lt (toliau – Internetinė svetainė). Privatumo politikos nustatytos sąlygos taikomos kiekvieną kartą jums norint pasiekti mūsų turinį ar paslaugą, nepaisant to, kokį įrenginį naudojate (kompiuterį, mobilųjį telefoną, planšetę, televizorių ar kt.).

  Duomenų valdytojo rekvizitai:
  UAB „Amaja“
  303165031
  Eišiškių pl. 28-21, Vilnius, Lietuva
  +370 655 24626
  info@amaja.lt.

  Svarbu, kad atidžiai perskaitytumėte Privatumo politiką, nes kiekvieną kartą lankydami Duomenų valdytojui priklausančią interneto svetainę, sutinkate su sąlygomis, aprašytomis šioje Privatumo politikoje.
  Jei nesutinkate su šiomis sąlygomis, prašome nesilankyti mūsų svetainėje, nesinaudoti mūsų turiniu ir/ar paslaugomis.

  Patvirtiname, kad Duomenų valdytojo svetainės lankytojų duomenys bus renkami laikantis galiojančių Europos Sąjungos bei Lietuvos Respublikos teisės aktų reikalavimų bei kontroliuojančių institucijų nurodymų. Taikomos visos protingos techninės ir administracinės priemonės tam, kad mūsų surinkti duomenys apie svetainės lankytojus būtų apsaugomi nuo praradimo, neleistino naudojimo ar pakeitimų.
 • Kokią informaciją renkame apie jus?

  Informaciją, kuri tiesiogiai jūsų pateikiama:
  Vardas Pavardė
  Telefono numeris
  Elektroninio pašto adresas
  IP adresas
  Informacijos apie jus galime gauti ir iš trečiųjų šalių socialinių tinklų paslaugų, kai prie jų prisijungiate ir teikiate mums užklausas.
 • Kokiais tikslais tvarkome jūsų duomenis?

  Duomenų valdytojas tvarko aukščiau nurodytus Jūsų asmens duomenis šiais duomenų tvarkymo tikslais:
  Prekių pirkimo (užsakymo) apdorojimui ir administravimui
  Klientų identifikavimui informacinėse sistemose
  Registruojantis svetainėje bei prisijungiant prie savo paskyros
  Su paslaugų užsakymu susijusių buhalterinių dokumentų tvarkymui
  Susisiekimui su Jumis dėl sutartinių įsipareigojimų vykdymo
  Tiesioginės rinkodaros tikslais (tik turint duomenų subjektų išankstinius sutikimus).
 • Kam teikiame jūsų duomenis?

  Dedame pastangas, kad Jūsų pateikta informacija būtų konfidenciali ir įsipareigojame neperduoti jūsų asmeninių duomenų jokioms nesusijusioms trečiosioms šalims, išskyrus šiuos atvejus:
  Partneriams teikiant paslaugas – esant reikalui mes suteiksime tik tiek jūsų asmeninės informacijos, kiek bus būtina konkrečiai paslaugai atlikti.
  Teisėsaugos institucijoms pagal Lietuvos Respublikos teisės aktų numatytą tvarką.
 • Kaip tvarkome duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu?

  Tik turėdami Jūsų išankstinį sutikimą ir vadovaudamiesi ERĮ, ADTAĮ bei Reglamento nuostatomis, mes Jums siųsime įmonės naujienlaiškius el. paštu ir (arba) teirausimės dėl esamų paslaugų kokybės.
  Mes tvarkome šiuos Jūsų asmens duomenis tiesioginės rinkodaros tikslu: vardas, pavardė, elektroninio pašto adresas.
  Jūsų asmens duomenys tiesioginės rinkodaros tikslu yra saugomi iki jūsų pateikto atsisakymo gauti tiesioginės rinkodaros pranešimus.
 • Kokius slapukus naudojame?

  Siekiant užtikrinti galimybę Jums patogiau ir efektyviau naršyti Internetinėje svetainėje bei pateikti Jums naudingus pasiūlymus, naudojame šiuos slapukus: “sutikimas” (Sutikimo su svetainės privatumo politika patvirtinimas), Google Analytics statistikos informacija.
 • Kontaktai

  Jei turėtumėte su privatumo politika susijusių klausimų, jeigu pageidaujate, kad informacija apie Jus būtų pataisyta at ištrinta susiekite su mumis el.paštu info@amaja.lt