Dirbtiniai augalai – puikus dekoras renginiuose, šventėse, filmavimuose ar fotosesijose.

Įneškite gyvasties ir žalumos net ir į tamsiausias vietas! Kurkite grožį be rūpesčių. Aukšta kokybė – tai tikroviški ir labai natūraliai atrodantys augalai. Tarsi iš gamtos! Drąsiai derinkite su gyvomis gėlėmis ir išgaukite gausias, pilnai išpildytas kompozicijas be didelio vargo. Dirbtiniai augalai sukuria galimybę kurti grožį be jokių fantazijos apribojimų – juk tampate visiškai nepriklausomi nuo esamų salygų. Argi tai ne nuostabu?!

Dekoratyviniai augalai ir jų kompozicijos dažnai naudojamos projektuojant viešbučių, kavinių, restoranų, prekybos centrų interjerą ar eksterjerą, tad – esant poreikiui – dirbtiniai augalai taip pat ir parduodami.

Dekoracijų nuoma Jums – kad savo erdvėje sukurtumėte ypatingą atmosferą!

Papuoškite savo renginį su mūsų nuomojamais dirbtiniais augalais

 

  • Sukurkite nepakartojamą atmosferą savo šventei, naudodami mūsų nuomojamus dirbtinius augalus. Nesvarbu, ar tai vestuvės, įmonių renginiai, filmavimai ar fotosesijos, mūsų augalai idealiai papildys jūsų renginio temą ir stilių.

 

  • Augalų įvairovė:
    Aukštos kokybės, tikroviškai atrodančių dirbtinių augalų pasirinkite tokius, kurie atitiktų jūsų renginio temą ir stilistiką. Nuomojamų augalų įvairovė suteikia galimybę sukurti norimą nuotaiką ir atmosferą.

 

  • Dekoravimas:
    Augalai puikiai tinka derinti su įvairiomis temomis, pridedant žalumos ir šviežumo jūsų renginiui. Jie taip pat puikiai dera su gyvomis gėlėmis, suteikdami gausią ir pilnai išpildytą kompoziciją.

 

  • Užsakymo procesas:
    Norėdami suteikti jūsų renginiui unikalų žalumos prisilietimą, susisiekite su mumis el.paštu ir išsirinkite tinkamiausius augalus. Mes pasirengę jums padėti!