BALDŲ NUOMA RENGINIAMS, VESTUVĖMS AR KITOMS ŠVENTĖMS

 

Patogi ir stilinga aplinka Jūsų klientams, šventės dalyviams ar draugams visada bus įvertinta! Visiškai nesvarbu, ar tai didelis renginys, vakarėlis ar pobūvis – patogumas, komfortas ir įvaizdis yra svarbūs bet kokioje šventėje. Baldų nuoma būtent tam ir sukurta!

Pakylėkite savo renginį į kitą lygmenį sukurdami poilsio zoną – Juk būtent ten vyksta nuoširdžiausi pašnekesiai ir aidi skardus juokas. O su baldų nuoma tai daryti visiškai paprasta – išsirinkai, užsakei ir poilsio zona sukurta. O kad savo fantazijos nevaržytumėte, turime senovinių sofų, krėslų, staliukų ir dar daug kitų pasirinkimų. Viskas, kas reikalinga išskirtiniam renginiui, šventei – vestuvėms, gimtadieniui, krikštynoms, įmonės vakarėliui, konferencijoms ar fotosesijoms.

 

Home » DEKORACIJŲ NUOMA » Baldų nuoma

Lauko baldai (8)

Antikvariniai baldai (12)

Baro baldai (5)

 

Sveiki atvykę į mūsų baldų nuomos paslaugų kategoriją! Mes, norime tapti jūsų patikimais partneriais, teikiantys aukštos kokybės baldų nuomos paslaugas įvairioms renginių ir švenčių progoms.

 

  • Antikvariniai baldai. Mūsų antikvariniai baldai suteiks jūsų renginiui išskirtinumo ir elegancijos akcentą. Šie senoviniai baldai ne tik praturtins bet kokią šventę ar renginį, bet ir suteiks istorinio šarmo jausmą, kuris nepalieka abejingų.
  • Lauko baldai. Norite sukurti atsipalaidavimo ir prabangos atmosferą? Mūsų lounge baldai - tai puikus pasirinkimas! Šie patogūs ir stilingi baldai tinkami tiek didelių, tiek mažų renginių erdvių puošimui, papildant spalvos, modernumo ir elegancijos pojučiu.
  • Baro baldai. Baro baldai pagaminti jūsų renginiui papildyti modernumo ir funkcionalumo jausmu. Išskirtinio dizaino baro stalai yra puikus akcentas jūsų šventės ar laisvalaikio vietos interjere, suteikiantys erdvei patogumą ir eleganciją. Sukurkite patrauklią ir komfortišką baro atmosferą su mūsų gamintomis baro kėdėmis, kurios padės svečiams patogiai dalyvauti renginyje.
  • Pasitikėkite mūsų komanda ir išsinuomokite aukštos kokybės baldus jūsų ypatingam renginiui. Susisiekite su mumis šiandien, kad gautumėte daugiau informacijos!

 

UŽSISAKYK BALDUS RENGINIUI JAU DABAR

Please enable JavaScript in your browser to complete this form.