Kalėdinės vidaus dekoracijos
Kalėdinės lauko dekoracijos

Kalėdinės dekoracijos restoranams, viešbučiams, kavinėms, verslo objektams ar nuosaviems namams. Asortimentas sukurtas patenkinti net ir pačius įnoringiausius Jūsų norus.

Kalėdiniai papuošimai kuria šventinę nuotaiką, pritraukia klientų dėmesį bei skatina užsukti, norėti būti ir sugrįžti. Juk kiekvienas verslas to ir trokšta! Dekoracijų nuoma Jums – kad Kalėdinės dekoracijos netaptų Jūsų didžiausiu metų galvos skausmu.

Beje, jei norisi visiškai nusimesti rūpesčius nuo savo pečių siūlome rinktis Kalėdinę puošybą. Nuolatinis augimas ir domėjimasis šventinės puošybos produktais – mūsų aistra, o tai leidžia sukurti Kalėdinę nuotaiką kiekvienam. Mes padarom, o Jums belieka grožėtis ir džiaugtis. Patirtis ir atestuotas montavimas garantuoja aukščiausią paslaugų kokybę.

Visgi, norintiems patiems užsiimti puošyba Kalėdiniu laikotarpiu, nuomojamos lempučių girliandos, dirbtinių eglišakių vainikai, eglutės ir kitos Kalėdinės dekoracijos.

Beje, dekoracijų nuoma – puikus būdas sumažinti sandėliuojamų daiktų skaičių, prisidėti prie tvarumo ir kiekvienais metais stebinti bei būti vis kitokiems. Kalėdinis dekoras – kad sukurtumėte šventę.

Home » DEKORACIJŲ NUOMA » Kalėdinių dekoracijų nuoma

Kalėdinės lauko dekoracijos (9)

Kalėdinės vidaus dekoracijos (4)

Kalėdiniam laikotarpiui nuomuojamos lempučių girliandos, dirbtinių eglišakių vaininkai, eglutės ir kitos kalėdinės dekoracijos. Šventinės lempučių girliandos ir dekoracijos puošia restoranus, viešbučius, kavines, verslo objektus, nuosavus namus įvairiuose Lietuvos miestuose. Patirtis, atestuotas montavimas, domėjimasis šventinės puošybos produktais leidžia sukurti kalėdinę nuotaiką kiekvienam.

Kalėdinė nuoma tai puikus būdas sumažinti sandėliuojamų daiktų skaičių, prisidėti prie tvarumo.