Profesionalios lempučių girliandos

Profesionalios lauko lempučių girliandos, lyginant su įprastomis, tai – mažesnės energijos sąnaudos bei jos pritaikytos šviesti ilgesnį periodą. Lempučių girliandų laidas ne plastikinis, bet guminis – tai gelbėja esant temperatūrų skirtumui. Aukščiausia atsparumo klasė – IP67, leidžia lemputėms kabėti lauke kelis metus, be jokių pažeidimų. Sujungiamos tarpusavyje segmentais didesniais kiekiais tik su vienu pajungimo laidu. Turi girliandų priedus, kurie leidžia prisitaikyti prie kiekvienos terasos apšvietimo galimybių.

Profesionalios lempučių girliandos skirtos restoranams, kavinėms ir namams. Lempučių girliandos puikiai tinka terasų apšvietimui ar tarnauja, kaip namų kalėdinė puošyba.

Pradinis » Pardavimas » Lempučių girliandos

Ką reikia žinoti apie lempučių girliandas?

Lempučių girliandos papuošti erdvę viduje gali būti naudojamos ir terasos apšvietimui, sodo apšvietimui, ir kaip kalėdinė namų puošyba. Lauke naudojamos lempučių girliandos turi būti atsparios oro sąlygų kaitai, saulei, drėgmei ir temperatūrų skirtumams. Labai praktiška ir patogu, kad lempučių girliandos jungiasi tarpusavyje, kiekvienai terasai galima sujungti reikiama segmentų kiekį. Mūsų siūlomos lempučių girliandos yra profesionalios su guminiu laidu ne plastikiniu, kas užtikrina girliandos ilgaamžiškumą ir prailgina naudojimo laiką, puikiai šviečiant įvariomis lauko salygoms. Taipogi parduodamos girliandos turi įvairių priedų, kurių pagalba galėsite lemputes montuoti ir sukabinti lengviau, pilnai išpildant terasos interjero viziją.

 

Kokios lempučių girliandos pas mus parduodamos?

Profesionalios, ilgaamžės lempučių girliandos, kurios jungiasi tarpusavyje.

 

Kokio ilgio lauko LED lempučių girliandą galima rinktis?

Profesionalių lempučių girliandos segmentuojasi įvairiais atstumais, standartiniai segmentų ilgiai - 3 metrai, 5 metrai, 10 metrų.

 

Kaip sujungiamos lempučių girliandos kartu?

Kadangi parduodamos girliandos profesionalios, dažnu atveju jas galima sujungti iki 40 komplektų ar net 200 metrų su vienu pajungimo laidu. Profesionalių lempučių girliandų pajungimo laidas parduodamas atskirai čia

 

Kokios lempučių rūšys ir spalvos galimos?

Mūsų lempučių girliandų LED šviesa užsakoma pas gamintojus specialiai šiltesnio balto atspalvio, kad naudojant lempučių girliandas jaustusi daugiau jaukumo aplinkoje. Smulkios LED lempučių girliandos, apvalios "burbuliukų" lempučių girliandos, su blyksėjimų ir be blyksėjimo.

 

Kuo dar galbūt išskirtinės mūsų lemputės?

Profesionalios sujungiamos lauko lempučių girliandos pasižymi mažomis energijos sąnaudomis ir galimybe sujungti maksimalų kiekį lempučių girliandų su vienu pajungimo laidu.