Dekoro elementai – jaukiems namams

Tai stilingos namų dekoro detalės, kurios suteikia jaukumo, šviesos ir elegancijos. Stilingi ir labai gražūs ilgintuvai, puiki dovana įkurtuvių proga ar verslo dovana partneriams. Žibintų komplektai jaukiems namams, restoranams, kavinėms. Kalėdinės dekoracijos, kurios įspūdingos ir stilingos. Lemputės dekoratyviam apšvietimui.

Pasinerkite į ĀUROS dekoratyvinių lempučių pasaulį!
Atraskite unikalią ir stilingą apšvietimo kolekciją, idealiai tinkančią namų ar renginių interjerui.
Dekoratyvinės lemputės jaukus jūsų namų apšvietimas.

Lemputės pasižymi aukšta kokybe, ilgaamžiškumu ir energijos efektyvumu, užtikrindamos, kad kiekviena lemputė ne tik atrodo puikiai, dekoratyviai, bet ir yra praktiškas pasirinkimas.

Naršykite dabar ir įžiebkite stilingą šviesą savo erdvėms!

Dekoratyvūs žibintai.

Pradinis » Pardavimas » Dekoracijos namams

Rodoma 1–15 iš 16

Mūsų asortimente galite rasti stilingų dekoro detalių pasirinkimą.

Puikaus dizaino ilgintuvų, kilimų kurie ne tik suteiks Jūsų namams jaukumo ir išskirtinumo, popierinių šviestuvo gaubtų, kurie gali būti puiki dovana įkurtuvių proga jūsų draugui ar verslo partneriui.

  • AVOLT ilgintuvai  - tai skandinaviško stiliaus subtilumas ir elegancija. Ši dekoro detalė pasižymi praktiškumu ir puikia išvaizda. Ilgintuvai nebūtinai turi būti slepiami kaip nereikalingas daiktas. AVOLT ilgintuvai papuoš bet kurią erdvę. Jų išskirtinės savybės: Magnetinė plokštelė suteikia galimybę tvirtinti ilgintuvą prie sienos ar kito paviršiaus, apsauga nuo vaikų, 3 elektros lizdo kištukai, 2 USB jungtys (type A – 5V DC – 2.4A). Galite rinktis švelniai pilką, rožinę, juodą ar, šiuo metu ypatingai tendencingą, žalsvą spalvą.
  • Namų tekstilė, kilimai suteikia ne tik jaukumo bet ir šilumos bet kuriems namas. Tai namų jaukumo, dekoro detalė kuri išpildo namų interjerą.  Kokybiškas, puikių raštų kilimas nebūtinai turi būti brangus. Mūsų siūlomi kilimai, puikus kainos ir kokybės santykis.
  • Popieriniai šviestuvo gaubtai - galima išsirinkti sau tinkamą - baltą modelį ar su juodu krašteliu. Puikiai tiks naujakuriams, nenorintiems išlaidauti ir paslėpti namuose kįšantį laidą su lempute. Lempų gaubtus lengva montuoti, šviestuvo kraštai susisega su magnetais.
  • Dekoratyviniai žibintai. Metaliniai lauko žibintai gali būti sodo žibintai, bet puikiai tinka ir namams. Jaukiai papuošią namų aplinką, terasą.