Girliandos užuolaidos – dar daugiau jaukumo!

Girliandų užuolaidos, dažnai vadinamos LED lempučių girliandomis, pasižymį lempučių gausa ir labai dekoratyviai atrodo, bet kokioje erdveje. Galimi naudoti labai dekoruojant kolonas ar medžių kamienus. Girliandų užuolaidos taip pat sujungiamos tarpusavyje. Girliandų užuolaidų galimi pasirinkimai su blyksėjimu arba be blyksėjimo. LED užuolaidos jungiais su visais girliandų priedais.

Pradinis » Pardavimas » Girliandų užuolaidos

Kur naudojamos girliandų užuolaidos?


Dažniausiai LED lempučių užuolaida naudojama dekoruoti langus, tai puikus dekoro sprendimas, nes stiklas atspindi lemputes ir jų atrodo vizualiai dvigubiai gausiau. Taip pat norint atskirti erdvę, turėti daugiau šviesos ir jaukumo, girliandų užuolaidos puikiai pasitarnauja. Labai gražiai dekoruojasi kolonos ar medžių kamienai, todėl tai puikus sprendimas terasų apšvietimui, sodo apšvietimui ar kalėdinei puošybai - girlandų užuolaida labai ekonomiska ir universali girlianda.

Kokie girliandų užuolaidų galimi dydžiai?


Profesionalių lempučių girliandų užuolaidų standartiniai dydžiai yra 2 x 1,5 m, 2 x 3 m, 2 x 5 m, 2 x 7 m.

Kokia svarbi papildoma informacija apie LED girliandų užuolaidas?


LED lempučių girliandas lengva montuoti, užuolaidos jungiasi tarpusavyje ir garantuoja norimos šviesos dekoracijos efektą. Lempučių užuolaidą gali būti naudojama kaip lauko girlianda ar vidaus papuošimas. Aukščiausia rinkoje vandens atsparumo klasė IP67. Profesionalų girliandų pajungimo laidą pirkite atskirai čia. LED užuolaidos dažnai naudojamos renginių ar vestuvių šventėse. Nusipirkę renginiui romantiškos šviesos, galite vėliau pasipuošti namus, o svarstant ar atitiks poreikius išsirinktos lempučių užuolaidos, visada galite išsinuomoti.